Autopůjčovna Triga car Praha

Výhody autopůjčovny

Autopůjčovna Trigacar – výhody

Pronájem vozů z autopůjčovny Triga Car skýtá mnohé výhody. Klientům garantujeme výborný technický stav vozidel s pravidelnou údržbou v autorizovaných servisech, uzavření smlouvy bez poplatku a v případě zájmu o dlouhodobý pronájem garanci stejné výše splátky po celou dobu trvání smlouvy.

 

V ceníku autopůjčovny je zahrnuto

Splátka zahrnuje kromě nájemného také odvoz vozidla na pravidelný servis, vyřízení případných reklamací, originální náhradní díly a letní/zimní pneumatiky a základní výbavu vozu.
Všechna vozidla autopůjčovny Trigacar mají uzavřeno jak zákonné, tak havarijní pojištění v rámci ČR i EU, včetně zelené karty pro EU. V ceně pronájmu vozu je obsažena také dálniční známka a silniční daň pro ČR.

Cena za pronájem vozů u autopůjčovny Trigacar dále obsahuje NONSTOP asistenční službu po celé ČR a EU v případě nehody nebo poruchy vozu, zajištění odtahu nepojízdného vozu a v případě cizího zavinění náhradní vůz zdarma, zastupování při škodní události nebo odcizení s příslušnou pojišťovnou.
Nájemní splátky za pronájem vozu jsou odpočitatelnou položkou od základu daně z příjmu a navíc lze z každé splátky uplatnit odpočet DPH, takže využití služeb autopůjčovny je výhodné i z daňového hlediska.
Na dlouhodobě pronajímaná vozidla z naší autopůjčovny můžete po dohodě umístit svou reklamu a individuálně lze dohodnout i další doplňkové služby, jako například čištění vozu, atp.

 
Cena za půjčení vozu neobsahuje:
Je nutné vědět, že splátka za pronájem vozů naopak neobsahuje zejména náklady na palivo nebo náhradní vůz při nehodě z vlastní viny. V případě nehody z vlastní viny činí spoluúčast 5000 Kč (nebo 5% v případě vyšší škody).
Při předání vozu se skládá vratná hotovostní kauce dle typu a kategorie vozidla 5 000.- až 20 000.-Kč . Přesnou výši kauce Vám rádi zděláme na naší Infolince, nebo prostřednictvím e-mailu. Při opakované spolupráci nabízíme především firemní klientele možnost plateb fakturou bez nutnosti skládat kauci.

Věrnostní program autopůjčovny

Dále jsme nově zavedli věrnostní program pro stálé klienty, kterým po uzavření rámcové smlouvy, nabízíme další výhody vč. množstevních slev a dalších benefitů.