Autopůjčovna Triga car Praha

Operativní Leasing

Operativní leasing

Autopůjčovna Triga Car nabízí operativní leasing nových vozidel podle výběru zákazníka. Pokud máte zájem o tuto moderní a velmi výhodnou formu financování, která šetří čas i peníze, vyžádejte si od nás kalkulaci vybraného auta na leasing, kterou Vám zdarma vypracujeme.

Operativní leasing vozidel je u nás velmi rozšířenou formou financování, ale většinou se jedná o finanční leasing. Čím dál více podnikatelů a firem však objevuje výhody, které nabízí operativní leasing, jako výhodné řešení správy a údržby vozového parku. Pronájem vozů prostřednictvím operativního leasingu firmám dává možnost pravidelně obnovovat vozový park bez negativních finančních dopadů.
Jak operativní leasing funguje? Je to jednoduché. Vyberete si nové auto podle vlastních představ, nebo našeho doporučení, my ho pro Vás zakoupíme, postaráme se o veškerou administrativu, ale také o pravidelný servis, návštěvy STK, výměny pneumatik a případné opravy. Komplexní péči o Váš vozový park tedy přebírá naše firma a Vy jen jezdíte zcela novým vozem.

Výhody operativního leasingu

Operativní leasing od společnosti Triga Car Vám přináší mnoho výhod. Pronájem vozu s sebou na začátku nenese nutnost vydávat vyšší finanční částku za akontaci. Po dobu trvání operativního leasingu platíte pouze předem pevně danou sumu, u Triga car garantovanou po celou dobu trvání smlouvy, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a možnostem. Tato částka již obsahuje veškeré náklady, spojené s využíváním auta, jako je servis / pneuservis vč. pneumatik, havarijní i zákonné pojištění, dálniční známka, silniční daň, asistenční služby, náhradní vozidla, atd.
Operativní leasing je také zajímavý z finančního hlediska. Nájemní splátky za pronájem vozu jsou odpočitatelnou položkou od základu daně z příjmu a navíc lze z každé splátky uplatnit odpočet DPH. Podstatný je také fakt, že auta na operativní leasing nejsou vedena v majetku Vaší společnosti, takže zbytečně nezatěžují bilanci pasiv.

Operativní leasing – výhodná forma financování

Jakmile smluvená doba pronájmu vozů uplyne, nemusíte vůz odkupovat a máte možnost rovnou pořídit na operativní leasing další nový vůz a nadále využívat všech výhod tohoto druhu financování a správy vozového parku.
Operativní leasing vozidel u autopůjčovny Triga Car je velice zajímavou formou pořízení nového auta bez nutnosti počáteční velké finanční investice a následných starostí s jeho provozem. Pokud je pro Vás tento pronájem vozů zajímavý, kontaktujte nás a my Vám zdarma vypracujeme kalkulaci, ideálně přizpůsobenou Vašim požadavkům.
Pokud nám pošlete specifikaci Vámi vybraného vozu a základní informace o Vaší společnosti – trigacar@trigacar.cz – vypracujeme Vám zdarma do 48 hod. kalkulaci operativního leasingu.