Autopůjčovna Triga car Praha

Tipy autopůjčovny

Auto na další cestu? Půjčení vozu vám může dát svobodu a flexibilitu při cestách, v některých částech světa je to jediný možný způsob, jak cestovat. Ale pronajatý vůz vám může někdy způsobit komplikace – snažíme se pro vás najít nejlepší variantu vozu a pojištění, které potřebujete ale pro to potřebujeme od vás kvalitní vstupní informace o vašich potřebách a způsobu použití vozu z naší autopůjčovny. Zde vám nabízíme několik praktických tipů jak si vůz vybrat a vyhnout se problémům s půjčováním automobilů.
Výběr vozidla
Pečlivě promyslete, jaké vozidlo budete potřebovat. Budete-li cestovat s dětmi, nebo s velkým množstvím nákladu, můžete si vybrat velký sedan, SUV nebo užitkový vůz. Potřebujete ušetřit peníze za pronájem vozu? Vyberte si nejmenší možný model. Ale velikost není jediným faktorem. Hledáte něco šetrného k životnímu prostředí? Nejste zvyklí řadit řadicí pákou? Ujistěte se, že rezervujete auto s automatickou převodovkou. Nezapomeňte si přiobjednat navigaci pokud jedete do neznámých končin nebo dětskou autosedačku pokud cestujete s dětmi.
Doba výpůjčky
Jak dlouho budete vůz používat? Pokud budete vůz používat méně než týden je možné využít výhodných víkendových sazeb, při delším používání můžete využít množstevních slev.
Známý vůz
S vozem se řidič musí seznámit a sžít, proto vám doporučujeme vybrat si z nabídky vůz, který znáte. Ušetříte svůj čas a budete se při řízení cítit jistěji.
Kontrola vozu
Při přebírání vozu si vždy zkontrolujte výbavu vozu, činnost hlavních agregátů, světla, funkci brzd a převodovky.