Autopůjčovna Triga car Praha

New York – jak vybrat autopůjčovnu

New York je oblíbeným cílem cesty. Ať už jste obchodním nebo turistickým cestovatelem, hostí miliony návštěvníků každý rok. Je největší finanční centrum na světě, New York nepochybně přitahuje miliony obchodních cestujících ročně. New York má nejenom širokou škálu možností komfortního ubytování, ale také celá řada autopůjčoven s mnoha dostupných možnostmi výběru.
Jak vybrat autopůjčovnu v New yorku?
1. Zkontrolujte si slevy, které můžete získat na vaše kreditní karty a bankovní karty, od letecké společnosti, hotelu či jiných firem pomocí kterých můžete získat výhodné programy, promo balíčky a dalších slevy dohodnuté s některými autopůjčovnami v New Yorku. Tímto způsobem můžete získat výrazné slevy.
2. New Yorské autopůjčovny běžně nabízejí speciální slevy pro více zákazníků. Konkurence je tvrdá a budete mít alespoň deset společností vhodných pro vaše cestování. Zkontrolujte si jejich akční nabídky. Můžete získat až 50% slevu z ceny, pokud budete mít vozidlo mimo víkend.
3. Speciální služby. Některé půjčovny mají vozový park společnosti, které poskytují GPS. Některé nabízejí silniční asistenci. Mohou vám poskytnout slevy na servis, pohonné hmoty, ubytování ve spolupráci se svými partnery.
4. Zvažte umístění kanceláří. Zkontrolujte, zda je společnost v místech kudy hodláte projíždět, v případě problému je potom jednoduché vůz vyměnit v kterékoliv pobočce.
5. Vyberte si vůz, který znáte, ovládání amerických vozů se poněkud liší a velikosti vozů jsou řádově o třídu výše. Pokud si objednáte sedan střední třídy, získáte vůz považovaný v evropě za třídu vyšší. Seznamte se s odlišnostmi v dopravních předpisech a značení silnic. Hlavním rozdílem ve značení je umístění semaforů, které jsou umístěny proti vám za křižovatkou!