Autopůjčovna Triga car Praha

Autopůjčovny v Singapuru

Můžete si půjčit auto a jet na dovolenou nebo služební cestu. Není-li v místě vaší cesty veřejná doprava nemáte jinou možnost než se rozhodnout pro služby autopůjčovny. V případě, že jste v Singapuru, pronájem vozidel může být poměrně drahý. Autopůjčovna v Singapuru vás může přijít pěkně draho a proto jsme připravili pár rad jak vybírat.
1. Informace na webu: Neexistuje žádná informace, které nelze získat na internetu. Podívejte se na webové stránky, které nabízejí pronájem či služby autopůjčovny v Singapuru. Většina z těchto společností uvádí ceny na svých internetových stránkách. To vám pomůže porovnat ceny nabízených různými společnostmi v Singapuru, a vybrat autopůjčovnu, která vyhovuje vašemu rozpočtu.
2. Dávejte pozor na slevy a speciální nabídky: Singapurské autopůjčovny často poskytují slevy a speciální nabídky, které lze dobře využít. Některé autopůjčovny nabízejí speciální slevy, speciální nabídky atd., které jsou k dispozici pouze v případě, že si vůz zarezervujete předem nebo dokonce jen přes internet.
Pokud se autopůjčovna nenabízí žádné slevy, můžete o slevu požádat. Je možné, že vám ji poskytnou. Někdy autopůjčovny poskytují slevy pro klienty, se kterými mají dobré vztahy, nebo pro pravidelné klienty.
3. Zkontrolujte, zda u pronajatého automobilu nejsou vady: Při převzetí automobilu, důkladně zkontrolujte, zda má nějaké škody, nebo ne. Pokud má vůz závady můžete očekávat, že zaplatíte méně za nájem. Při kontrole vozu, zkontrolujte autodoplňky, rádio, stěrače, přestávky, bezpečnostní pásy, atd.
4. Pojištění: Autopůjčovny v Singapuru velmi často uzavírají na vozy pouze základní pojistky a pokud způsobíte škodu požadují od vás náhradu v plné výši. Požadujte plně pojištěný vůz nebo si pojistku doplaťte sami. Ušetřili by jste na nesprávném místě, půjčovna by po vás chtěla v případě způsobené škody ihned plnou náhradu a pokud by jste nebyli schopni ji ihned uhradit pravděpodobně by jste skončili ve vězení. Což v případě Singapuru je hororový zážitek.
5. Typ vozu: Malé vozy jsou samozřejmě levnější než velké limuzíny, zvážit musíte vy jak potřebujete velký vůz a jaký je váš rozpočet.
6. Vyhněte se přistavení vozu: Mnoho autopůjčoven vám nabízí přistavení vozu na letiště nebo k vašim dveřím. Pokud chcete ušetřit , vyzvedněte auto sami. Dodatečné náklady na půjčení vozu by se mohli velmi zvýšit.
7. Srovnání cen: První autopůjčovna na kterou narazíte není dobrá volba. Možná pátá šestá bude vyhovovat vašemu rozpočtu. Ale na to se musíte podívat sami a porovnat ceny nabízené různými autopůjčovnami.
Doufáme, že vám naše rady ušetří starosti při cestování a pomohou vybrat výhodnou autopůjčovnu.
Šťastnou cestu do Singapuru!